Team

FOTBALOVÉ TRÉNINKY

TRÉNINKY PRO JEDNOTLIVCE ČI MALÉ SKUPINY

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK

Tréninky pouze pro jednoho hráče jsou jednoznačně nejlepší pro odstranění nedostatku nebo vypilování slabších míst. Během velmi intenzivního tréninku můžeme neustálým opakováním a drillem zlepšit schopnosti hráče. Hráč dostává okamžitou zpětnou vazbu u každého cvičení, může si tak sám uvědomit jak provádět cvičené lépe. Pozitivní zpětná vazba poté hráče rychle posouvá dopředu a působí velmi dobře na myšlení hráče. 

500
Kč / 75 minut

Individuální trénink (1 hráč)

  • 60 minut intenzivního tréninku
  • Trénink měřený GPS vestou Catapult
  • Reflex flash zařízení Blaze Pod

PŘEDPLATNÉ 10 TRÉNINKŮ

4000 / obsahuje 10 tréninků
  • 10 x 60 minut intenzivního tréninku
  • Trénink měřený GPS vestou Catapult (od 11-12 let)
  • Reflex flash zařízení Blaze Pod
  • Libovolné čerpání všech 10 tréninku dle rezervačního kalendáře. 

SKUPINOVÝ TRÉNINK

Tréninky pro menší skupiny v počtu 1-6 hráčů. V tomto případě již hráči kombinují a řadu cvičení provádí spolu. Je zde cílená snaha, aby hráči byli na podobné výkonnostní úrovni. Skupiny většinou tvoříte sami a přihlašujete se na trénink pomocí jednoho z organizátorů. Časem můžeme přispět k vlastním tvoření skupin. Trénink probíhá v intenzivním tempu aby co nejlépe simulovat ostrý zápas. Součástí je samozřejmě měření formou GSP vest či občerstvení po tréninku. 

Trénink pro 2 hráče

350 Kč / hráč

Trénink pro 2 hráče obsahující 75 minut intenzivního tréninku v celkovém 90 minutovém bloku. Trénink hráči absolvují s GPS vestou Catapult pro měření výkonu. Součástí je i občerstvení po tréninku.

Trénink pro 3 hráče

300 Kč / hráč

Trénink pro 3 hráče obsahující 75 minut intenzivního tréninku v celkovém 90 minutovém bloku. Trénink hráči absolvují s GPS vestou Catapult pro měření výkonu. Součástí je i občerstvení po tréninku.

Trénink pro 4 hráče

250 Kč / hráč

Trénink pro 4 hráče obsahující 75 minut intenzivního tréninku v celkovém 90 minutovém bloku. Trénink hráči absolvují s GPS vestou Catapult pro měření výkonu. Součástí je i občerstvení po tréninku.

TRÉNINK PRO 5 HRÁČŮ

200 Kč / hráč

Trénink pro 5 hráčů obsahující 75 minut intenzivního tréninku v celkovém 90 minutovém bloku. Trénink hráči absolvují s GPS vestou Catapult pro měření výkonu. Součástí je i občerstvení po tréninku.