VÝKON

SLEDOVÁNÍ VÝKONNOSTI POMOCÍ GPS VEST

V rámci individuálních tréninků sledujeme výkonnost promocí GPS vest Catapult. Dají nám informaci o rychlosti, naběhaných kilometrů nebo třeba výbušnosti. Nabízíme služby i Vám klubům, kteří chtějí zjistit jak si ve srovnání s ostatními vedou. Vyzkoušejte si nás a pojďte s námi dlouhodobě spolupracovat. Můžeme nabídnout skvělou nabídku pro celý klub nebo pro Váš tým. Posuňte celý Váš tým/klub do jiné dimenze.

Co jsou GPS vesty?

Jedná se o klasickou napraní vestu, která ma zádech malou kapsičku pro GPS komunikátor. Vesta je velmi příjemná, tak aby neomezovala hráče při hře. Navíc splňuje plné certifikace FIFA, aby mohla být použita i v zápase. 

K čemu nám to může být?

Každý hráč je jiný. Je zajímavé zjistit, kteří naběhají nejvíc a kteří třeba jsou skutečně rychlý. Někteří nedodržují třeba Vaše pokyny nebo nejsou dostatečně výbušní. Všechno jsme schopni Vám zjistit a třeba objevíte nového útočníka. 

Chceme to vyzkoušet

Pokud máte zájem o vyhodnocení Vašich hráčů, prosím kontaktujte mě pomocí formuláře nebo telefonicky. Jsme schopni se o Vás postarat v jakékoliv kategorii od mladších žáků. Nabízíme i dlouhodobou spolupráci. 

Jaký to má přínos pro hráče?

Všichni víme, že zejména hlava ovlivňuje výsledek. Za dobu testování máme vyzkoušeno, že motivovaní hráči postupně posouvali své rychlosti a vytrvalostní hranice výš a výš. Chtějí být lepší a motivují i své spoluhráče. 

Kolik to stojí?

Vše je na individuální domluvě. Očekávejte přibližnou cenu 500 Kč / započatá hodina + dopravné 3 Kč/km. 

Shape

Unikátní týmové řešení

Pozvedněte úroveň svého týmu a zjistěte kdo je největším přínosem pro tým. A pracujte se slabšími. Nikdo se již neschová a naopak nejužitečnější se ukážou. Dají všichni do tréninku maximum nebo se jen vezou? To vše Vám odpovíme.