SKUPINOVÝ

200,- / 90 min

Trénink určený pro skupiny hráčů od 2 do 5. Hráči zde opět ve vysokém tempu co nejvíce simulovat zápasové podmínky snaží o co nejlepší práci s míčem, 1v1, 2v2, střelba, zakončení. Skupiny hráčů musí splňovat podobné výkonnostní stupně. Za využití moderních technologií je progres rychlejší a hráči mají rychlou zpětnou vazbu. 

VÝKONOSTNÍ

- / dle dohody

Vyhodnotíme aktivní zapojení Vašich hráčů v tréninkovém či zápasovém módu ve srovnání s ostatními. Pracujeme na zlepšení a vyhodnocení jejich výkonu. Pomocí moderní technologie jsem schopni měřit naběhanou vzdálenost, rychlost či pohyb na hřišti. Opět tak podpoříte růst svých hráčů. 

KEMPY

- / dle aktuální nabídky

Nabízíme řadu fotbalovým kempů pro komplexní zlepšení fotbalových dovedností formou příměstských táborů. Máme tak možnost v delším časovém úseku komplexněji pracovat na rozvoji hráče. Z důvodu použití moderních technologií opět přinášíme něco nového do klasického fotbalovém života hráče. V rámci kempu se nesoustředíme jen na fotbal, ale také na zdravý charakterový vývoj hráče. 

INOVACE A MODERNÍ PŘÍSTUP

Uvědomujeme si, že je potřeba jít s dobou. Bereme již jako samozřejmost sestřihy z tréninku, záběry z drogu nebo výstup z GPS vest.