IMPULS

SNAŽÍME SE V HRÁČÍCH PROBUDIT VÁŠEŇ, EMOCE A NADŠENÍ DO SPORTU. CHCEME ABY HO FOTBAL BAVIL A BYL MOTIVOVÁN.

ČAS

MÁME MOŽNOST SE HRÁČŮM INDIVIDUÁLNĚ VĚNOVAT. VIDÍME PROGRES A NEHODNOTÍME HO NA ZÁKLADNĚ VÍKENDOVÝCH ZÁPASŮ. MÁME MOŽNOST POROVNAT A TO NEJEN SUBJEKTIVNĚ, ALE I POMOCÍ MODERNÍCH TECHNOLOGIÍ.

VÝKON

VŠE CO V ŽIVOTĚ DĚLÁTE, DĚLÁTE ZA ÚČELEM NĚJAKÉHO CÍLU. ŘADA HRÁČŮ I PŘES VELKÝ PROGRES MÁ ALE POCIT, ŽE JSOU POŘÁD NA STEJNÉ METĚ. MY SE SNAŽÍME HRÁČŮM OTEVŘÍT OČI A NAOPAK JEJICH MYŠLENÍ POSUNOUT.

Shape

MĚNÍME STANDARDY FOTBALOVÝCH TRÉNINKŮ

Fotbal je pořád velmi konzervativní a zatím je nadále nejdůležitější sám hráč. My chceme to ale dělat jinak. Víme jak je pro dnešní generaci důležité prezentace a porovnání výsledků. Pokud to hráči pomůže k lepšímu výsledku, my jsme připraveni.

V čem jste jiní?

Disponujeme řadou moderních technologii pro sledování výkonu. Každý hráč při tréninku (cca od 10 let) trénuje s GPS vestou Catapult. Máme tak unikátní výsledky z každého tréninku a můžeme porovnat. Jak s jinými hráči, tak třeba s minulým tréninkem. Každého hráče navíc nadále sledujeme a vyhodnocujeme v týmových zápasech s návrhem na zlepšení. 

Proč individuální trénink?

Je potřeba si uvědomit, že individuální trénink nesupluje týmový trénink v klubu. Ten je nenahraditelný. My pouze se snažíme o zlepšení dovedností na kterých není v týmovém tréninku čas. Pracujeme na technické, kombinační, rychlostní a i mentální stránce. 

Co je garance vrácení peněz?

Ne každý hráč je přizpůsobený na individuální trénink. Je to náročné a hráče většinou čerpá svůj osobní volný čas. My si to uvědomujeme a tak pokud po prvním tréninku nebudete spokojeni nebo hráč nevidí smysl dalšího pokračování, vrátíme Vám peníze. 

Jaké moderní prvky využíváte?

Při trénování využíváme technologii GPS měření s firmou Catapult. Hráč tak má vestu po celou dobu tréninku. Vyhodnocení získá každý hráč/rodič individuálně. Můžeme tak měřit i z více tréninků či ve skupině. Dále využíváme reakční systém BlazePod, záznamy z dronu, GoPro nasazení hráč a vše hráčům zpracujeme do video podoby. 

Shape

Speciální flash-reflex pomůcka

Rychlost reakce v návaznosti na změnu barvy zařízení s rychlou změnou pohybu, prostoru a rychlosti.

VÝŽIVA

Každý hráč má k dispozici po tréninku občerstevní v podobě energie (tyčinka, ovoce). Jdeme příkladem po všech stránkách.

DOPRAVA

Podporujeme výstup z komfortní zóny. Pokud hráč dojíždí na trénink do místa tréninku vlakem, autobusem nebo na kole, získává slevu 5% z ceny každého tréninku.

LOKALITA

Máme své lokality, ale na základě dohody přijedeme i k Vám.

DISCIPLÍNA

Dbáme hodně na disciplínu. Od hráčů chceme 100% přístup a my Vám to vrátíme. Pokud hráč nechce, odmítneme hráče i za přes ztrátu financí.